e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 2/2024

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

2/2024 (01.02.2024)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
45.00 zł
540,00 zł

Opis

Jeśli rozpoczynać inwestycje w budynku, to właśnie teraz; niejasności ze statusem prawnym wspólnoty; zgoda wspólnoty na prace remontowe; ekspertyza dla stacji ładowania samochodu; kompetencje przyszłości zarządcy nieruchomości; likwidacja szkody bez błędów - przewodnik; Lift Service gotowy na wyzwania; deregulacja po 10 latach; co dalej z uchwałami negatywnymi; prywatna kamera na nieruchomości wspólnej; dofinansowania na OZE z Krajowego Planu Odbudowy; zgoda na urządzenie grzewcze; ładowarka na platformie parkingowej; na co przeznaczyć środki z białych certyfikatów.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis