e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 3/2024

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

3/2024 (06.03.2024)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
119,00 zł

Opis

Histamina może sprzyjać chorobom serca; nietolerancja pszenicy - nie zawsze winny jest gluten; nie dopuść do alzheimera; czy stres może wywołać raka; odciąż układ limfatyczny i pozbądź się bólu i alergii; 9 sposobów na stany lękowe.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis