e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 4/2024

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

4/2024 (21.03.2024)

Liczba stron: 220

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł
69,99 zł

Opis

Snail girl, czyli życie we własnym tempie; Natalia de Barbaro - skończmy z tym, co nam nie służy; Dorota Szelągowska o zakłamywaniu rzeczywistości; Grażyna Plebanek - lekcje empatii w szkołach; Michał Cichy - po co się uczyć; Carrie z Mokotowa - ciche wody z Tindera; Mariusz Szczygieł - artystka Ekstra – Barbara Falender; Aleksandra Boćkowska o rowerowych marzeniach; Iwona z Lenowa - jak odmówić awansu; Amy Winehouse - sukces nie okazał się lekiem na depresję; przestrzeń kobiet - jak się upomnieć o własne miejsce; praca i życie - ile energii inwestujemy dziś w karierę zawodową; moda - trendy na wiosnę i lato 2024.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis