e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 5/2024

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

5/2024 (18.04.2024)

Liczba stron: 216

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł
69,99 zł

Opis

Sekrety rodzinne, czyli o czym się nie rozmawia w domu; Małgorzata Szumowska - moja rodzina jest patchworkowa; inwestowanie jest dla kobiet - jak to robić; Neapol od strony kulinarnej i podróżniczej przedstawia Bartek Kieżun; Natalia de Barbaro - dziwne dźwięki; Grażyna Plebanek - głośni mężczyźni, skromne kobiety; Katarzyna Kucewicz - zamknięta obręcz; Aleksandra Boćkowska - historia z Myszką.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis