e-Kiosk.pl - Młody Technik 4/2024

czytaj

Młody Technik

4/2024 (25.04.2024)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
130,90 zł

Opis

Temat numeru - syntetyczna rzeczywistość; czy USA uchylą rąbka tajemnicy na temat kosmicznych systemów militarnych; fantastyka naukowa znów w „Młodym Techniku”; dlaczego urządzenia smart są tak głodne danych; chemia inna niż w szkole; matematyka z ludzką twarzą; akademia audio - Tonsil BOLERO 300; fotografia - kreatywne fotografowanie.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis