e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 5/2024

czytaj

Cztery Kąty

5/2024 (21.05.2024)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.99 zł

Opis

Znane pracownie projektujące wnętrza; w domowym zaciszu Moniki Brodki; dom w Krakowie dla 4-osobowej rodziny; strefa gotowania i pieczenia; pod prysznicem - w ciągu ostatnich lat ta strefa przeszła zupełną metamorfozę; chłodniejsze wnętrza w 6 krokach; gniazdka i włączniki są niezbędnym uzupełnieniem wielu instalacji; przedpokój w stylu retro; wyśnione łóżko; osiem propozycji różnych stylów dla perfekcyjnej aranżacji centrum domowego wypoczynku; niebieska przestrzeń - jasny, błękitny kolor kojarzony jest z niebem, przestrzenią i wodą; czas na balkon - wyposażenie, dekoracja i oświetlenie; zielona oaza - rośliny nie tylko dodają balkonowi niezwykłego uroku, lecz także zapewniają intymność, dają cień i osłaniają nas przed wzrokiem sąsiadów.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis