e-Kiosk.pl - Dziennik Gazeta Prawna 01.12.2009 (234)

czytaj

Dziennik Gazeta Prawna

01.12.2009 (234)

Liczba stron: 88

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.66 zł
269,00 zł

Opis

W UE od dziś obowiązuje traktat lizboński - pierwsza europejska quasi-konstytucja; polski PKB znów najwyższy w Europie; w Warszawie odbędzie się dziś demonstracja funkcjonariuszy przeciwko cięciom budżetowym; polska spóźni się z unijną nowelizacją ustawy medialnej; NFZ oszczędza na domowej opiece pielęgniarskiej; prezydent USA chce zwiększyć amerykański kontyngent i poprosić o posiłki sojuszników, w tym Polskę; mnożą się teorie na temat odpowiedzialności za piątkową eksplozję na pokładzie „Newskiego Ekspresu”; jak reformować finanse publiczne, nie psując reformy emerytalnej.

Dziennik Gazeta Prawna – codziennie obiektywne i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Piszemy o tym, co dziś ważne i odpowiadamy na Wasze pytania – szczególnie te związane z obecnymi wyzwaniami tj. pandemia, praca zdalna. Na bieżąco wyjaśniamy zmieniające się przepisy. Wspieramy się wyjaśnieniami ministerstw i urzędów. Pomagamy unikać błędów i ostrzegamy, jakie są kary. Ponadto w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi.
Gazetę wzbogacają praktyczne dodatki dla specjalistów, niedostępne w kioskach: Księgowość i Podatki, Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i Płace, Ubezpieczenia i Świadczenia. NOWOŚĆ 2021 r. dodatki Biuro Rachunkowe i Księgowość Budżetowa (dostępne raz w miesiącu). Dodatkowo publikujemy wyjątkowo cenione przez Czytelników specjalne dodatki dotyczące najważniejszych zmian, nowych rozwiązań, na gorąco odpowiadamy na pytania. Piszemy o pracy zdalnej, o tarczach antykryzysowych, o nowych przepisach do walki z epidemią, o sposobach walki z zatorami płatniczymi i nowych obowiązkach pracodawców. Zapewniamy bezpieczeństwo w stosowaniu zmieniającego się prawa.

czytaj więcej zwiń opis