Posłowie domagają się od gabinetu Donalda Tuska, by zdecydowanie zaczął walczyć z otyłością wśród dzieci; wśród potencjalnych następców metropolity wymienia się kardynałów Ryłkę i Nycza oraz biskupa Rysia; w Polsce jest ok. 300 miejsc upamiętniających sowieckie wojska – to prawie o połowę mniej niż w 1997 roku; około dziesięciu ukraińskich miast znajduje się pod co najmniej częściową kontrolą separatystów; Włochy to jeden z najbardziej prorosyjskich krajów Unii Europejskiej; były gwiazdor NHL o reprezentacji Polski, trenerze Igorze Zacharkinie i problemach związku; pierwszy raz w historii starć włoskich kibiców użyli oni w Rzymie broni palnej – jeden z rannych walczy w szpitalu o życie.
Dodatki: Ekonomia & Rynek, Prawo co dnia, Prawo i praktyka, Dobra firma, Ekspert księgowego, Komunikaty i ogłoszenia, Nieruchomości.
„Rzeczpospolita”. Niezastąpione źródło wiedzy dla profesjonalistów.
„Rzeczpospolita” jest najbardziej opiniotwórczym medium 2023 roku według Instytutu Monitorowania Mediów. „Rzeczpospolitą” cechuje wszechstronność treści. Od aktualności politycznych po analizy ekonomiczne, dostarcza kompleksowych informacji z różnych dziedzin życia. Przedstawia różne perspektywy na kluczowe tematy. Inspiruje do dyskusji. Wyróżnia się fachowością dziennikarzy, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Ich praca zapewnia wysoki poziom merytoryczny i wiarygodność treści. „Rzeczpospolitą” czyta kadra managerska, prezesi, eksperci, decydenci biznesowi oraz osoby związane z życiem publicznym.
Dołącz do grona czytelników i korzystaj z rzetelnych informacji.