e-Kiosk.pl - Wprost 25/2014

czytaj

Wprost

25/2014 (16.06.2014)

Liczba stron: 153

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł
199,90 zł

Opis

Ktoś nielegalnie nagrał spotkania szefa MSW, prezesa NBP, byłego ministra transportu, taśmy są kompromitujące – to zamach stanu obliczony na obalenie rządu; co robi dziecko w brzuchu mamy, jak się je operuje i jak to jest z seksem u ginekologów, mówią bohaterowie książki Magdaleny Rigamonti; poważni, pod krawatem, na miesiąc przypominają sobie o krótkich spodenkach – bo mundial budzi w facetach marzenia i sentymenty; dyskryminowane ze względu na płeć i orientację wychodzą z cienia – lesbijki opowiadają o związkach, dzieciach i życiu; Europa przeżywa epidemię abdykacji.

W grudniu 1982 roku ukazał się pierwszy numer tygodnika WPROST, tytułu, który stał się wiodącym pismem opiniotwórczym w Polsce. Nigdy nie baliśmy się podejmować tematów ważnych, często trudnych, zawsze stojąc po stronie obywateli. Każdego dnia inspirujemy naszych odbiorców, staramy się odpowiadać na ważne pytania i pomagamy lepiej poznać i zrozumieć świat. Wierzymy w rzetelne dziennikarstwo i jego misję, podzielając wartości naszych mistrzów.
W cyfrowym wydaniu WPROST, które w 2020 roku zastąpiło drukowaną formę, znajdziesz treści nawiązujące do aktualnych wydarzeń, ciekawe wywiady, felietony, rzetelne poradnictwo, jak i informacje lifestylowe oraz ze świata kultury. To kwintesencja najlepszych dziennikarskich tradycji w nowym wydaniu!
Tylko prawda jest ciekawa, piszemy o niej w p r o s t.

czytaj więcej zwiń opis