e-Kiosk.pl - Raport innowacje w czasopismach 2010

czytaj

Raport innowacje w czasopismach

2010 (15.06.2010)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
353.80 zł

Opis

Raport zawiera pomysły, inspiracje i case'y od Wydawców z całego świata, którzy starannie przygotowują się na zmiany swoich organizacji prasowych na wydawców multimedialnych, dystrybutorów treści, fuzjonistów, futurologów. Wśród omawianych tematów, w raporcie znaleźć można m.in: redakcje przyszłości, trendy w magazynach, zjawisko blogazynów, analiza roli mediów społecznościowych w strategii online, augmented reality w magazynach, dziennikarstwo Fusion i wiele innych. Raport może być inspiracją dla marketerów i domów mediowych jak wykorzystać partnerstwo z coraz bardziej otwartymi na multimedialną komunikację wydawcami.

Raporty poświęcone innowacjom na rynkach wydawniczych z całego świata przygotowane przez firmę Innovation Media Consulting Group po raz pierwszy w języku polskim.
Pełne multimedialnych przykładów opracowania zgodne z najnowszymi światowymi trendami. Publikacja kierowana jest do wydawców, medioznawców, domów mediowych, agencji reklamowych i interaktywnych oraz marketerów śledzących rozwój rynku mediów i komunikacji.

czytaj więcej zwiń opis