e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa Numer specjalny 1/2007

czytaj

Nowa Technika Wojskowa Numer specjalny

1/2007 (21.01.2008)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 13.95 zł

Opis

Broń pancerna w II Wojnie Światowej: podstawy teoretyczne użycia wojsk pancernych, kierunki rozwoju polskiej broni pancernej w latach 30. XX wieku, amerykańskie niszczyciele czołgów w Ardenach, rosyjskie czołgi ciężkie IS-1 i IS-2, niemiecki Tygrys Królewski - Panzerkampfwagen VI Tiger Ausf. B, analiza bitwy pancernej pod Okuniewem.


UWAGA! Osoby, które mają wykupioną prenumeratę roczną bądź dwuletnią miesięcznika Nowa Technika Wojskowa, otrzymują w tym czasie wydania specjalne bezpłatnie. Wysyłkę e-wydań realizuje e-kiosk w ciągu tygodnia od opłacenia prenumeraty.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO.

Wydania specjalne NTW to kompendia usystematyzowanej wiedzy na wybrany temat.

czytaj więcej zwiń opis