e-Kiosk.pl - IRBJ Stan surowy 2016

czytaj

IRBJ Stan surowy

2016 (04.02.2016)

Liczba stron: 362

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł

Opis

INFORMATOR RYNKOWY BUDOWNICTWA JEDNORODZINNEGO – STAN SUROWY 2016. Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych przy budowie i remontach domów jednorodzinnych. Prezentacje produktów pisane są przez redaktorów przy współpracy z przedstawicielami firm, tak by zawarte w nich opisy były rzetelne i aktualne. Znajdziecie tu Państwo także informacje o nowościach rynku budowlanego i cenne porady ekspertów.

Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego to czterotomowy rocznik, kompendium wiedzy dla osób budujących dom, jedyna tego typu pozycja na rynku.
Każdy tom składa się z części poradnikowej (ok. 100 stron), prezentacji produktów (ok. 400 stron) oraz pełnej tabeli teleadresowej producentów budowlanych.

IRBJ zawiera informacje na temat materiałów, rozwiązań i technologii dostępnych na polskim rynku. Informator prowadzi inwestora przez kolejne etapy powstawania domu: od wyboru projektu architektonicznego przez stan surowy zamknięty , instalacje, wykańczanie i urządzanie domu z otoczeniem. Sposób opracowania prezentacji ułatwia porównanie ofert i dokonanie najlepszego wyboru.

W każdym tomie INFORMATORA w Poradniku Budującego Dom czytelnik znajdzie wiele wskazówek oraz praktycznych rad pomocnych przy wyborze technologii i materiałów do budowy domu.

czytaj więcej zwiń opis