e-Kiosk.pl - Puls Biznesu 06.10.2010 (194)

czytaj

Puls Biznesu

06.10.2010 (194)

Liczba stron: 24

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł
299,00 zł

Opis

Obecne ulgi podatkowe premiują korzystanie z cudzych pomysłów – najwyższa pora to zmienić; NWR bardzo zależy na przejęciu kopalni w Polsce, czy Czechom uda się je zdobyć; branżowi eksperci są przekonani, że Polska nie jest w stanie budować nowych dróg bez dotacji z Unii Europejskiej; koszty kontraktu na e-myto możemy poznać dopiero za 8 lat; relacje polskiej nauki z biznesem kuleją, po 2013 roku ma się to zmienić.

Puls Biznesu jest źródłem informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik kierowany jest do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe w firmach decyzje i innych osób zainteresowanych tematyką biznesu. Czytelnikami Pulsu Biznesu są biznesmeni, menedżerowie różnego szczebla, analitycy, specjaliści w firmach. W Pulsie Biznesu znaleźć można newsy ze świata biznesu i polityki, komentarze i porady specjalistów, raporty tematyczne, analizy i prognozy z dziedziny finansów.

Dziennik dla ułatwienia podzielony jest na trzy działy: newsy, sekcja poświęcona branży, inwestor.

Gazetę tworzymy z myślą o wspieraniu przedsiębiorców. Prenumeratę kupują nie tylko gigantyczne spółki, ale również przedsiębiorcy z małych i średnich firm.

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 04.02.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis