e-Kiosk.pl - Spot On 29/2015

czytaj

Spot On

29/2015 (18.11.2015)

Liczba stron: 130

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł

Opis

Czy Polskę stać na szybszy wzrost; praktyka z podręcznika nowej ekonomii; podatkowe antymotywacje rynku pracy; o wielkiej industrializacji marzymy od 200 lat; powyborczy krajobraz w gospodarce; pięć zadań dla Polski; półanalfabeci cyfrowi; w budowie dróg w regionie brylują Czesi; statystykami patentów można wykazać dowolne tezy – rozmowa z Alicją Adamczak, prezesem Urządu Patentowego RP, i prof. Aurelią Nowicką, kierownikiem Katedry Prawa Europejskiego na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu; małym razem będzie łatwiej; 180 tys. zleceń nie zastąpi umowy o pracę; warszawska giełda zawalczy o skalę i płynność.

Spot On to unikalny magazyn przygotowany przez serwis ObserwatorFinansowy.pl, działający przy banku centralnym Polski.

Spot On to wybór najważniejszych, najczęściej czytanych i najczęściej komentowanych publikacji dotyczących gospodarki na świecie, finansów publicznych i biznesu, które od dziś są dostępne także w postaci wygodnej aplikacji pozwalającej na lekturę off-line.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu znakomitych autorów – dziennikarzy wielu redakcji i ekonomistów zarówno z kraju, jak i zagranicy - reprezentujących różne punkty widzenia i różne kierunki w ekonomii.

Przejrzysta, jasna formuła i czytelny układ magazynu sprawiają, że poruszanie się po nim jest proste i przyjemne.

Spot On jest bezpłatny, nie zawiera reklam.

czytaj więcej zwiń opis