e-Kiosk.pl - Spot On 30/2015

czytaj

Spot On

30/2015 (18.12.2015)

Liczba stron: 182

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł

Opis

Nie ma jedynie słusznych odpowiedzi; kompromitacje nie tylko dawnej ekonomii; pensje, głupcze!; człowiek, który powalił Arnolda; druga natura kapitalizmu; hodowla rynkowych tłuściochów; ekonomia kolonizuje świat; patenty kontra postęp; Keynes powraca. Tylko który?; więcej państwa proszę!; kapitał chciałby być kosmopolitą; Heterodoks kontra Neoklasyk – runda pierwsza; i „ofiara losu” może zarabiać miliony; geny, dżuma i przypadek; polemika: Dlaczego Zachód jest bogaty; bankowy problem centralny; jeśli nie kapitalizm, to co?; polska szkoła ekonomiczna? Pewnie, że tak!; dobry rząd i inne legendy.

Spot On to unikalny magazyn przygotowany przez serwis ObserwatorFinansowy.pl, działający przy banku centralnym Polski.

Spot On to wybór najważniejszych, najczęściej czytanych i najczęściej komentowanych publikacji dotyczących gospodarki na świecie, finansów publicznych i biznesu, które od dziś są dostępne także w postaci wygodnej aplikacji pozwalającej na lekturę off-line.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu znakomitych autorów – dziennikarzy wielu redakcji i ekonomistów zarówno z kraju, jak i zagranicy - reprezentujących różne punkty widzenia i różne kierunki w ekonomii.

Przejrzysta, jasna formuła i czytelny układ magazynu sprawiają, że poruszanie się po nim jest proste i przyjemne.

Spot On jest bezpłatny, nie zawiera reklam.

czytaj więcej zwiń opis