e-Kiosk.pl - Forum 8/2022

czytaj

Forum

8/2022 (07.04.2022)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
269,00 zł

Opis

Wojna nie zatrzyma się na Ukrainie – ostrzega pisarz Andriej Kurkow; Orhan Pamuk swój kraj jednoznacznie widzi po stronie Zachodu; aktywistki z rosyjskiej organizacji Ruch Feministycznego Oporu, opowiadają, co robią i co myślą o Putinie; mnisi z Monte Cassino; Ameryka szaleje po pandemii; Sarajewo 1992: oblężenie, które zmieniło media; co naprawdę wydarzyło się w kwietniu 30 r. w Jerozolimie.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis