e-Kiosk.pl - Forum 21/2022

czytaj

Forum

21/2022 (06.10.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.00 zł
269,00 zł

Opis

W listopadzie urodzi się ośmiomiliardowy Ziemianin, ale głównym problemem nie jest dziś przeludnienie, lecz nadmierna konsumpcja w niektórych, mniej licznych społeczeństwach; setki tysięcy mężczyzn w całej Rosji zadaje sobie pytanie, czy muszą iść na wojnę; dziennikarz śledczy Roberto Saviano ostrzega przed Giorgią Meloni; czy Bałtyk może stać się składowiskiem gazów cieplarnianych?

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis