e-Kiosk.pl - Forum 24/2022

czytaj

Forum

24/2022 (17.11.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
269,00 zł

Opis

Tajlandia zalegalizowała produkcję rodzimej marihuany i od razu stała się liderem innowacji; na szczycie G20 zachodni liderzy skonfrontowali się z odmienionym Xi Jinpingiem, który podąża śladami Mao; Chodorkowski podaje przepis na rewolucję w Rosji; Christine Lagarde, szefowa Europejskiego Banku Centralnego, walczy w biurowym wieżowcu we Frankfurcie z upadkiem kontynentu.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis