e-Kiosk.pl - Forum 1/2023

czytaj

Forum

1/2023 (29.12.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł

Opis

Co przyniesie nadchodzący rok; jak NATO wspiera Ukrainę w czasie wojny; Tajwan czeka na wojnę; jak Rosyjska Cerkiew Prawosławna popiera Putina; dobre wiadomości ze świata nauki; kryzys klimatyczny zatopi wkrótce dużą część Fidżi; czy Bandera był nazistą; naukowcy wciąż zastanawiają się nad przyczynami zniknięcia Etrusków.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis