e-Kiosk.pl - Forum 2/2023

czytaj

Forum

2/2023 (12.01.2023)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł

Opis

O zdolnościach przywódczych Zełenskiego i fantazjach wielkomocarstwowych Putina opowiada brytyjski historyk Ian Kershaw; jak uchodźcy z Rosji, Ukrainy i Białorusi zmieniają Polskę; w czeczeńskich meczetach trwają modły za rosyjską armię walczącą w Ukrainie; bestselerowa autobiografia księcia Harrego; Ferrero zarabia miliardy na słodkich produktach czekoladowych, wyzyskując pracowników i niszcząc środowisko.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis