e-Kiosk.pl - ABC Budowania 2009

czytaj

ABC Budowania

2009 (11.08.2009)

Liczba stron: 244

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.90 zł

Opis

Obszerny (244 strony!), kompleksowy przewodnik dla osób rozpoczynających budowę własnego domu. Wydanie obejmuje wszystkie zagadnienia, z którymi spotka się potencjalny inwestor: od uzyskania pozwolenia na budowę po urządzenie ogródka.

Wybrane tematy: wybór działki i projektu, kosztorys budowy, roboty ziemne i fundamenty, dach, okna i drzwi, instalacje wewnętrzne, elewacje, ściany, podłogi i schody, wyposażenie wnętrz, ogrodzenia.ABC Budowania to wydanie specjalne miesięcznika Budujemy Dom. Serię ABC zainspirowały pytania najczęściej zadawane przez budujących. Listy do redakcji, rozmowy z ekspertami, wypowiedzi na forum.budujemydom.pl – to stąd wybraliśmy najbardziej nurtujące Państwa pytania. Poprosiliśmy również ekspertów z firm o wypowiedzi na najważniejsze tematy.

Publikację adresujemy do budujących swój pierwszy dom, dlatego chcemy na postawione pytania odpowiedzieć jasno i prosto – tak, że prościej się nie da! Zgrupowaliśmy szczególnie interesujące inwestorów zagadnienia w trzech działach: stan surowy, instalacje i wykańczanie.

czytaj więcej zwiń opis