e-Kiosk.pl - ABC Budowania 2014

czytaj

ABC Budowania

2014 (20.06.2014)

Liczba stron: 244

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.90 zł

Opis

Wybór działki – najważniejsza jest lokalizacja działki, ale oprócz tego liczy się oczywiście wielkość, cena i ukształtowanie terenu, ważne jest także uzbrojenie w sieci: kanalizacyjną, wodociągową i gazową; bez komin(ka) ani rusz – sprawna instalacja kominowa to gwarancja naszego zdrowia i bezpieczeństwa, musi być prawidłowo zaprojektowana, wykonana i eksploatowana – dobrze i ładnie wykonany kominek, ze sprawną wentylacją i dobrym odprowadzeniem spalin, będzie nas cieszył w długie, zimowe wieczory; zanim popłynie z kranu – bez bieżącej wody i kanalizacji nie wyobrażamy sobie życia, jednak zanim woda popłynie z kranu potrzebny jest projekt i przyłącze do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej; szaty zdobią dom – elewacja stanowi wizytówkę domu, oprócz tego, że ma być trwała i estetyczna, powinna przede wszystkim chronić ściany przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

ABC Budowania to wydanie specjalne miesięcznika Budujemy Dom. Serię ABC zainspirowały pytania najczęściej zadawane przez budujących. Listy do redakcji, rozmowy z ekspertami, wypowiedzi na forum.budujemydom.pl – to stąd wybraliśmy najbardziej nurtujące Państwa pytania. Poprosiliśmy również ekspertów z firm o wypowiedzi na najważniejsze tematy.

Publikację adresujemy do budujących swój pierwszy dom, dlatego chcemy na postawione pytania odpowiedzieć jasno i prosto – tak, że prościej się nie da! Zgrupowaliśmy szczególnie interesujące inwestorów zagadnienia w trzech działach: stan surowy, instalacje i wykańczanie.

czytaj więcej zwiń opis