e-Kiosk.pl - IT Reseller 4/2011

czytaj

IT Reseller

4/2011 (21.02.2011)

Liczba stron: 44

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.00 zł

Opis

EMC rozpoczęło 2011 rok od mocnego uderzenia, 19 stycznia na konferencji EMC Record Breaking Tour w Londynie zaprezentowało 41 nowości; rozmowa z Tomaszem Boncolem, Country Managerem Packard Bell Polska; tablety podbijają świat; ostatnie miesiące 2010 roku tradycyjnie już przyniosły duże zyski producentom komputerów, pod koniec 2011 roku sytuacja może wyglądać całkiem inaczej; rozwój oprogramowania dla sklepów internetowych pomoże im zwiększyć zyski.

IT Reseller to dwutygodnik kierowany do resellerów branży IT. Rozprowadzany jest na zasadzie prenumeraty kwalifikowanej, nakład wynosi 9000 egzemplarzy. Czasopismo dociera do niemal każdego sprzedawcy oraz integratora produktów informatycznych. Czyni to z IT Resellera idealną platformę umożliwiającą dotarcie do partnerów handlowych - zarówno obecnych, jak i potencjalnych.

IT Reseller to także publikacje specjalne. Cyklicznie pojawiają się Raporty o stanie rynku: drukarek, komputerowego, obrazu oraz przybliżające czytelnikom programy partnerskie producentów. Ze względu na unikatowość przekazywanych informacji, do Raportów wraca się wielokrotnie, co dodatkowo zwiększa efektywność zamieszczonej w nich reklamy. Dwutygodnik koncentruje się na zagadnieniach najbardziej interesujących sprzedawców i integratorów IT w Polsce. Tytuł pokazuje najważniejsze wydarzenia z kanału sprzedaży, przedstawia analizy trendów i prognoz rynkowych oraz wskazuje zalety i wady poszczególnych technologii i produktów, ułatwiając resellerom dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

czytaj więcej zwiń opis