e-Kiosk.pl - IT Reseller 5/2011

czytaj

IT Reseller

5/2011 (07.03.2011)

Liczba stron: 40

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.00 zł

Opis

Dwa lata AZLAN w Polsce - Dariusz Niedzieski, dyrektor Azlan Polska, Grzegorz Bartoszcze, senior business unit manager i Marek Jaszczuk, business unit manager podsumowują ten okres, rozmawiają o strategii i nowych formach współpracy z partnerami i producentami; małe i tanie serwery obsługujące podstawowe potrzeby sektora MŚP; akcesoria bezprzewodowe; produkty i usługi wideokonferencyjne; hybrydowe rozwiązania telekomunikacyjne; urządzenia do monitoringu IP; czy cloud computing znajdzie zastosowanie w świecie telefonii; zagrożenia dla firmy ze strony serwisów społecznościowych; operatorzy ostrzą sobie zęby na dywidendę cyfrową, czyli częstotliwości radiowe zwolnione w wyniku procesu przejścia z techniki analogowej na cyfrową w zakresie telewizji naziemnej.

IT Reseller to dwutygodnik kierowany do resellerów branży IT. Rozprowadzany jest na zasadzie prenumeraty kwalifikowanej, nakład wynosi 9000 egzemplarzy. Czasopismo dociera do niemal każdego sprzedawcy oraz integratora produktów informatycznych. Czyni to z IT Resellera idealną platformę umożliwiającą dotarcie do partnerów handlowych - zarówno obecnych, jak i potencjalnych.

IT Reseller to także publikacje specjalne. Cyklicznie pojawiają się Raporty o stanie rynku: drukarek, komputerowego, obrazu oraz przybliżające czytelnikom programy partnerskie producentów. Ze względu na unikatowość przekazywanych informacji, do Raportów wraca się wielokrotnie, co dodatkowo zwiększa efektywność zamieszczonej w nich reklamy. Dwutygodnik koncentruje się na zagadnieniach najbardziej interesujących sprzedawców i integratorów IT w Polsce. Tytuł pokazuje najważniejsze wydarzenia z kanału sprzedaży, przedstawia analizy trendów i prognoz rynkowych oraz wskazuje zalety i wady poszczególnych technologii i produktów, ułatwiając resellerom dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

czytaj więcej zwiń opis