e-Kiosk.pl - IT Reseller 6/2011

czytaj

IT Reseller

6/2011 (21.03.2011)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.00 zł

Opis

Przegląd rynku drukarek w Polsce: druk oddany w zaufane ręce, system druku od analizy do optymalizacji, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne laserowe i atramentowe.

IT Reseller to dwutygodnik kierowany do resellerów branży IT. Rozprowadzany jest na zasadzie prenumeraty kwalifikowanej, nakład wynosi 9000 egzemplarzy. Czasopismo dociera do niemal każdego sprzedawcy oraz integratora produktów informatycznych. Czyni to z IT Resellera idealną platformę umożliwiającą dotarcie do partnerów handlowych - zarówno obecnych, jak i potencjalnych.

IT Reseller to także publikacje specjalne. Cyklicznie pojawiają się Raporty o stanie rynku: drukarek, komputerowego, obrazu oraz przybliżające czytelnikom programy partnerskie producentów. Ze względu na unikatowość przekazywanych informacji, do Raportów wraca się wielokrotnie, co dodatkowo zwiększa efektywność zamieszczonej w nich reklamy. Dwutygodnik koncentruje się na zagadnieniach najbardziej interesujących sprzedawców i integratorów IT w Polsce. Tytuł pokazuje najważniejsze wydarzenia z kanału sprzedaży, przedstawia analizy trendów i prognoz rynkowych oraz wskazuje zalety i wady poszczególnych technologii i produktów, ułatwiając resellerom dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

czytaj więcej zwiń opis