e-Kiosk.pl - Zdrowie Menedżera 7-8/2014

czytaj

Zdrowie Menedżera

7-8/2014 (15.07.2014)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.99 zł

Opis

Ilona Felicjańska: Nie boję się już żadnej łatki; jak budować lojalność pracownika; psychometria w pracy; dobór partnera biznesowego; co wiesz o witaminie D; co mówią o nas włosy; optymiści żyją dłużej; dieta ludzi sukcesu; czy genodieta zmieni podejście Polaków do żywienia; Tai Chi – medytacja w ruchu; filmowe gwiazdy na czterech kołach; zielone futuro.

Miesięcznik Zdrowie Menedżera to ogólnopolski magazyn adresowany do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia – aktywnych zawodowo, ambitnych i zapracowanych, a jednocześnie nie rezygnujących ze sportu, przyjemności i troski o zdrowie.
Z jednej strony propagujemy: samodoskonalenie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności skutecznego zarządzania w stresie, z drugiej strony namawiamy do... relaksacji, dbałości o kondycję i dietę, aktywności sportowej, odpoczynku poprzez rozwijanie hobby, własnych pasji i rekreację. Otaczanie się pięknymi przedmiotami oraz obcowanie ze sztuką ma również niebagatelny wpływ na nasze zdrowie psychiczne, dlatego zespół redakcyjny Zdrowia Menedżera porusza wszystkie te zagadnienia i podsuwa ciekawe pomysły w comiesięcznych artykułach i felietonach.
Na łamach gazety podpowiadamy jak mądrze pracować, zdrowo się odżywiać, skutecznie wypoczywać… po prostu cieszyć się życiem!

czytaj więcej zwiń opis