e-Kiosk.pl - Zdrowie Menedżera 9/2014

czytaj

Zdrowie Menedżera

9/2014 (03.09.2014)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.99 zł

Opis

Ewa Błaszczykowska – utalentowana aktorka oraz działaczka społeczna, kobieta, która po rodzinnej tragedii nie załamała się, a wręcz przeciwnie: zaczęła działać - założyła fundację, a następnie klinikę; kariera piórem pisana – w ostatnim czasie coraz częściej o zatrudnieniu nowych osób decyduje analiza ich pisma odręcznego; nie chudnę bo... – kiedy przybieramy na wadze pierwsze co przychodzi do głowy to przejście na dietę; mama „last minute” – w dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim kariera i rozwój osobisty, menedżerki nie spieszą się więc z macierzyństwem, odsuwając je mocno w czasie.

Miesięcznik Zdrowie Menedżera to ogólnopolski magazyn adresowany do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia – aktywnych zawodowo, ambitnych i zapracowanych, a jednocześnie nie rezygnujących ze sportu, przyjemności i troski o zdrowie.
Z jednej strony propagujemy: samodoskonalenie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności skutecznego zarządzania w stresie, z drugiej strony namawiamy do... relaksacji, dbałości o kondycję i dietę, aktywności sportowej, odpoczynku poprzez rozwijanie hobby, własnych pasji i rekreację. Otaczanie się pięknymi przedmiotami oraz obcowanie ze sztuką ma również niebagatelny wpływ na nasze zdrowie psychiczne, dlatego zespół redakcyjny Zdrowia Menedżera porusza wszystkie te zagadnienia i podsuwa ciekawe pomysły w comiesięcznych artykułach i felietonach.
Na łamach gazety podpowiadamy jak mądrze pracować, zdrowo się odżywiać, skutecznie wypoczywać… po prostu cieszyć się życiem!

czytaj więcej zwiń opis