e-Kiosk.pl - Zdrowie Menedżera 11/2014

czytaj

Zdrowie Menedżera

11/2014 (03.11.2014)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.99 zł

Opis

„Niczego nie żałuję” – Kayah – wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna, członkini Rady Polskiej Fundacji Muzycznej, współzałożycielka wytwórni płytowej Kayax, osobowość telewizyjna – w życiu i pracy stawia na uczciwość oraz szacunek do ludzi; work-life balance wersja 2.0 – według badań przeprowadzonych przez portal Monster.pl 60 procent osób odczuwa stres w pracy – wielu pracodawców nie lekceważy tego problemu i pomaga swoim pracownikom; kranówka na zdrowie – nieufność Polaków do kranówki sięga minionego ustroju, kiedy woda z kranu nie musiała spełniać absolutnie żadnych norm, teraz czasy się zmieniły i kranówka jest nieustannie sprawdzana, a specjaliści wskazują, że możemy pić ją bez obaw – niechęć jednak pozostała i dlatego wolimy sięgać po kupną, butelkowaną wodę.

Miesięcznik Zdrowie Menedżera to ogólnopolski magazyn adresowany do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia – aktywnych zawodowo, ambitnych i zapracowanych, a jednocześnie nie rezygnujących ze sportu, przyjemności i troski o zdrowie.
Z jednej strony propagujemy: samodoskonalenie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności skutecznego zarządzania w stresie, z drugiej strony namawiamy do... relaksacji, dbałości o kondycję i dietę, aktywności sportowej, odpoczynku poprzez rozwijanie hobby, własnych pasji i rekreację. Otaczanie się pięknymi przedmiotami oraz obcowanie ze sztuką ma również niebagatelny wpływ na nasze zdrowie psychiczne, dlatego zespół redakcyjny Zdrowia Menedżera porusza wszystkie te zagadnienia i podsuwa ciekawe pomysły w comiesięcznych artykułach i felietonach.
Na łamach gazety podpowiadamy jak mądrze pracować, zdrowo się odżywiać, skutecznie wypoczywać… po prostu cieszyć się życiem!

czytaj więcej zwiń opis