e-Kiosk.pl - Zdrowie Menedżera 10/2014

czytaj

Zdrowie Menedżera

10/2014 (01.10.2014)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.99 zł

Opis

„Prowadzenie restauracji przypomina ruletkę” – Magda Gessler, najsłynniejsza polska restauratorka, swoją pracę traktuje jak misję – z wielką pasją prowadzi własne lokale, a także – za sprawą Kuchennych rewolucji – stawia na nogi upadające firmy, czyni to z wielkim zaangażowaniem, bo kocha ludzi i, jak sama przyznaje, nie boi się konkurencji; transforming communication – pokojowe rozwiązywanie konfliktów i droga do porozumienia; enklawy krezusów – zerowe podatki od dochodu – pozostające poza fiskusem zyski z kapitału, spadków i darowizn, brak wymogu sporządzania sprawozdań finansowych – wyjaśniamy jak to możliwe; doktor Google – czasy, w których żyjemy, charakteryzują się dużym postępem technologicznym, także w dziedzinie medycyny – lekarze są w stanie wyleczyć niemal każdą chorobę, tymczasem większość ludzi nie stroni od znachorskich metod uzdrowicielskich.

Miesięcznik Zdrowie Menedżera to ogólnopolski magazyn adresowany do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia – aktywnych zawodowo, ambitnych i zapracowanych, a jednocześnie nie rezygnujących ze sportu, przyjemności i troski o zdrowie.
Z jednej strony propagujemy: samodoskonalenie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności skutecznego zarządzania w stresie, z drugiej strony namawiamy do... relaksacji, dbałości o kondycję i dietę, aktywności sportowej, odpoczynku poprzez rozwijanie hobby, własnych pasji i rekreację. Otaczanie się pięknymi przedmiotami oraz obcowanie ze sztuką ma również niebagatelny wpływ na nasze zdrowie psychiczne, dlatego zespół redakcyjny Zdrowia Menedżera porusza wszystkie te zagadnienia i podsuwa ciekawe pomysły w comiesięcznych artykułach i felietonach.
Na łamach gazety podpowiadamy jak mądrze pracować, zdrowo się odżywiać, skutecznie wypoczywać… po prostu cieszyć się życiem!

czytaj więcej zwiń opis