e-Kiosk.pl - Dziecko 12/2017

czytaj

Dziecko

12/2017 (07.11.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Opis

O czym marzą rodzice małych dzieci; profesor Elly Singer opowiada o rozwoju społecznym i emocjonalnym dzieci; ciekawe miejsca w internecie; czas tylko dla mamy; wywiad z położną Katarzyną Oleś o tym, co jest ważne w przygotowaniach do porodu; położna, pielęgniarka podstawowej opieki zdrowotnej, pediatra – jakiej pomocy możecie od nich oczekiwać; co lubi niemowlę, a czego nie znosi; jak zmniejszyć ryzyko wystąpienia u dziecka alergii.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis