e-Kiosk.pl - Dziecko 2/2018

czytaj

Dziecko

2/2018 (09.01.2018)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Opis

Co czuje niemowlę; czas tylko dla mamy; jak wychowujemy chłopców, a jak dziewczynki; ćwiczenia mięśni dna miednicy; zrozumieć naturę zakażenia; co dostajemy od dziecka; być rodzicem wcześniaka; w stronę udanego karmienia piersią; rozwój psychomotoryczny; kontakty międzyludzkie w pierwszym roku życia; rozwój rączek niemowlęcia; sen niemowlaka – oczami mamy, oczami taty; BLW, czyli kuchnia rodzinna – rozszerzanie diety bez stresu; przy stole z niejadkiem – co robić, gdy dziecko nie chce jeść.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis