e-Kiosk.pl - Dziecko 10/2018

czytaj

Dziecko

10/2018 (06.09.2018)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł

Opis

Jak nie zarażać własnymi lękami; pomóż dziecku przezwyciężyć strach; czas tylko dla mamy; dziecko wszystko zmienia... oczami mamy, oczami taty; reportaż o rodzinie, która skorzystała z banku krwi pępowinowej; jak powstają naturalne kosmetyki; sporty, które ci nie zaszkodzą; termoregulacja u noworodka; zabawy, które wspierają rozwój; jak dbać o zęby niemowlęcia; dieta juniora; nowości książkowe i multimedialne.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis