e-Kiosk.pl - Dziecko 1/2018

czytaj

Dziecko

1/2018 (05.12.2017)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Opis

Relacja z sesji zdjęciowej konkursu „Dziecko na okładkę”; rodzeństwo – jak zbudować dobrą relację; wybieramy prezenty dla niemowląt i małych dzieci; książki dobre na prezent; sposoby na relaks i ukojenie nerwów; prawa ojca na porodówce; fenomen komórek macierzystych; wygodne torby na spacer z dzieckiem; zimowy spacer – o czym pamiętać, żeby się udał; aktywności, które rozwijają; neurologopedka o rozszerzaniu diety; jak pomóc dziecku w nauce chodzenia; quiz – co ty wiesz o odporności; czy szczepić przeciw meningokokom; przepisy na zimowe dania; odkrywamy tajemnice kaszek; czym się różni alergia od nietolerancji pokarmowej; sposoby na „nie” dwulatka; wyjątkowe dzieci okiem psychologa; psycholog o problemach z porannym ubieraniem się; domowe sposoby na infekcje wirusowe; jak poradzić sobie z problemem; nowości książkowe i multimedia; dziecko zmienia wszystko – felieton mamy; informacje rynkowe.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis