e-Kiosk.pl - Dziecko 4/2018

czytaj

Dziecko

4/2018 (08.03.2018)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł

Opis

100 proc. uwagi – wywiad z ojcem, który jest z dzieckiem w domu; mama i praca – jak rozegrać powrót do aktywności zawodowej; chwila oddechu – czas tylko dla mamy; inwestycja w zdrowie – najważniejsze badania po ciąży i porodzie; akcja „Głos matek ma moc zmiany" – oceń szpital, w którym rodziłaś; o karmieniu piersią w nocy – dlaczego dziecko tak go potrzebuje; pediatra o pielęgnacji skóry; ile wolności potrzebują dzieci.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis