e-Kiosk.pl - Dziecko 3/2018

czytaj

Dziecko

3/2018 (08.02.2018)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Opis

Rodzice opowiadają o pierwszych dniach z dzieckiem; ciekawe miejsca w internecie; w rytmie natury – położna o etapach porodu; wokół wanienki – kąpiel oczami mamy i oczami taty; dlaczego warto karmić piersią dłużej niż rok; krótki przewodnik po mleku modyfikowanym; wszystko, co warto wiedzieć o niemowlęcej diecie; ząbkujemy – co przyniesie ulgę maluchowi; program dziesięciu kroków – sposoby na odporność.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis