e-Kiosk.pl - Dziecko 8/2018

czytaj

Dziecko

8/2018 (10.07.2018)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł

Opis

Droga do samodzielności; co zmienia kolejne dziecko; chwila oddechu; zabawa w podróży; podglądanie na ekranie; w chaosie bodźców; mama testuje... spacerówki; jak odciągać i przechowywać pokarm; wakacyjne wyjazdy oczami mamy i taty; jak chronić maluchy przed owadami i kleszczami; jak wychować smakosza; co daje dziecku kontakt ze zwierzętami; co jest cennego w nabiale i ile powinny go jeść dzieci.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis