e-Kiosk.pl - Dziecko 9/2018

czytaj

Dziecko

9/2018 (07.08.2018)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Opis

Przygotowania do debiutu w żłobku; ekologiczne auta; czas tylko dla mamy; ginekolożka o suplementach na czas ciąży; biustonosze dla kobiet w ciąży i karmiących piersią; Raport Fundacji Rodzić po Ludzku o stanie polskich porodówek; komórki macierzyste – niezwykły lek; skóra noworodka; jak działa mózg dziecka i co z tego wynika dla nas, rodziców; 8 fantastycznych sorterów; zabawy z niemowlęciem oczami mamy i taty; maluch odkrywa brzydkie wyrazy.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis