e-Kiosk.pl - Dziecko 5/2018

czytaj

Dziecko

5/2018 (10.04.2018)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.35 zł 1.50 zł

Opis

Reportaż o tym, jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka; zadanie na dziś: słodkie lenistwo; sztuka tworzenia patchworku – wywiad z psychologiem Wojciechem Eichelbergerem; jakie zwyczaje dotyczące ciąży i porodu obowiązują w różnych krajach; zrozumieć język ciała; pierwsze wodne igraszki; sposoby na odparzenia; wybieramy krzesełko do karmienia; rady dla niecierpliwych rodziców; przepisy na dania, które tata może przygotować razem z dzieckiem.

Dziecko to miesięcznik adresowany do rodziców małych dzieci i planujących powiększenie rodziny. Tytuł powstał w 1995 roku, jego średni nakład wynosi 157 tys. egzemplarzy.
Poradnik adresowany jest do rodziców, zarówno tych młodych, niedoświadczonych, jak i starszych, którzy chcą stworzyć atmosferę miłości i wsparcia dla swoich dzieci. Siłą magazynu jest żywy i bliski kontakt z czytelnikami, a jego przesłaniem - szczęśliwe dzieciństwo. Bliska interakcja z czytelnikami realizowana jest również dzięki strony internetowej e-Dziecko, która jest najpopularniejszym serwisem parentingowym w polskim internecie.
Miesięcznik jest inicjatorem i współorganizatorem wielu ważnych akcji społecznych: m.in. "Rodzić po ludzku" i "Mieć dziecko w Polsce?", plebiscytu "Firma przyjazna mamie", czy plebiscytu produktów dla dzieci "Najlepsze dla dziecka".

czytaj więcej zwiń opis